top of page

Zilicare Group

Public·4 members

[[[FUTBAL]]] Dila Gori DAC živý prenos 20 júla 2023


INFO – SÚPER – TV – LIVESTREAM Foto: Profimedia Dila Gori vs. DAC (Európska konferenčná liga): najbližší zápas, termín Prvý zápas novej sezóny hostila MOL Aréna v Dunajskej Strede vo štvrtok 13. júla. Domáci DAC nastúpil proti gruzínskemu súperovi Dila Gori v rámci prvého kvalifikačného kola EKL a zvíťazil 2:1. Ako skončí odveta? Kliknite TU a pozrite si DAC vs. Dila Gori naživo na Tipsport TV! FC Dila Gori vs. DAC Dunaská Streda: informácie 📅 Kedy: Štvrtok 20. júla, 19:30 🏟️ Kde: Tengiz Burjanadze Stadium, Gori ⚽ Súťaž: Európska konferenčná liga - 1.
DAC doma triumfoval nad Dila Gori 2:1 - Správy RTVS


Dila Gori vs. DAC [20. 7. ] Konferenčná liga » priamy prenos LIVEŽivé prenosy 20. 07. 2023 04:05 | Autor: Tomáš 18+ Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a ich nadmerné hranie spôsobuje riziko vzniku závislosti. Dunajskostredčania sú v posledných rokoch pravidelnými účastníkmi pohárových súťaží v Európe. Aktuálna sezóna nebude výnimkou, veď DAC si ako úradujúci vicemajster slovenskej ligy vybojoval miestenku do prvého predkola Conference League.


Od roku 2011 je pravidelným účastníkom najvyššej domácej súťaže; vyhral ju v sezóne 2014/2015. V ostatných troch ročníkoch skončil zakaždým na treťom mieste. S Dila Gori sa v Konferenčnej lige stretla aj Žilina; stalo sa tak v sezóne 2021/2022. Šošoni postúpili ďalej po výsledkoch 1:2 vonku a 5:1 doma. V Gruzínsku je tamojšia Erovnuli Liga v plnom prúde aj teraz, hrá sa totiž od februára do decembra. Dila Gori je po 19. kolách na piatom mieste (celkovo desať tímov) s mankom osem bodov na vedúce Dinamo Batumi. 18+ Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a ich nadmerné hranie spôsobuje riziko vzniku závislosti.


DGR 0:0 DUN | FC Dila Gori - DAC 1904 Dunajská Streda


[SLEDUJTE!] Dila Gori DAC živý prenos 20 júla 2023


(((ONLINE-))) DAC Dunajská Streda Dila Gori prenos 13 júla 2


ONLINE LIVE : FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Dila Gori


kolo kvalifikácie ▶️ Livestream: Tipsport TV Lepšieho z dvojice DAC/Dila Gori potom v druhom kvalifikačnom kole čaká ukrajinská Poltava. Porazený v tomto ročníku EKL končí. Dunajská Streda vs. Dila Gori: live stream online zdarma (Tipsport) Streamovaný prenos celého duelu pripraví stávková kancelária Tipsport pre svojich registrovaných zákazníkov. Tí majú voľný prístup ku športovým prenosom na 30 dní po pretipovaní aspoň 1, 2 eura za mesiac. Pre novoregistrovaných platí zaujímavá akcia: zaregistrujte sa TU a TERAZ a ako nový zákazník Tipsportu dostanete 20-eurový bonus na tipovanie (a predplácanie streamov) a športové prenosy na 7 dní zadarmo.


Cez stream v Tipsporte si pozriete zápasy DACu, ale aj Žiliny či Slovana v Lige majstrov, a taktiež priebeh Tour de France 2023. Futbal dnes, DAC v Konferenčnej lige proti Dila Gori: priamy prenos RTVS Šport Zápas DACu v Gori nájdeme aj v programe RTVS; prvý polčas na Dvojke, záver toho druhého na Športe (po skončení skôr hraného i vysielaného zápasu Levadia Tallinn vs. Žilina). Ak si chcete pozrieť DAC v plnej paráde, preferujte Tipsport TV, kde popri pozeraní celého duelu môžete priebežne tipovať rôzne stávkové príležitosti. Dila Gori (Gruzínsko): vizitka tímu, aktuálna forma Klub sídli v Gori, piatom najľudnatejšom meste Gruzínska.


(POZERAŤ TV===) DAC Dunajská Streda : Dila Gori živý prenos


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page