top of page

Zilicare Group

Public·6 members

(TV>) Dinamo Minsk Željezničar uživo 20 juli 2023

Tribine stadiona Grbavica su ispunjene do posljednjeg mjesta, a navijači nestrpljivo čekaju početak meča. 96'Kraj na Grbavici, plavi dio Sarajeva slavi Dženana Haračića! 90+1' GOOOOOOOOOOOOOOL ZA ŽELJEZNIČAR Opet Dženan Haračić! Nevjerovatan kraj meča za Plave! Grbavica je apsolutno proključala! 90'Igrat će se još pet minuta na stadionu Grbavica. 87'Nova šansa i novi ozbiljan napad Želje! Pritisak se nastavlja, Plavi žele izjednačenje u ovom meču. Odmah se pojačala i podrška s tribina. 85' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ZA ŽELJEZNIČAR! Strijelac je Dženan Haračić! Fantastičan gol i nada za sarajevske Plave! 83'Rezervista Amar Drina dobio je žuti karton, drugi na meču za Željezničar, iza Amoaha. 83'Ne jenjava pjesma navijača Željezničara, iako su i oni svjesni da je ovo vjerovatno posljednja utakmica u Europi na Grbavici ove sezone.

Dinamo Minsk - Željezničar - Live Soccer TV

21:09Gužva pred golom Mulalića! 37' - Sada dva pokušaja gostiju, prvo je Mulalić dobro reagovao i "boksovao" loptu, a nedugo zatim pokušao je Rilah, ali lopta prolazi sve i završava pored gola 21:07Cocalić! 34' - Cocalić je mogao da dovede Željezničar u vođstvo! Defanzivac domaćih našao se pred golom nakon kornera, šutirao iz prve, ali Lapuhov na liniji brani i spašava čist gol! 21:04Volej Mekića! 32' - Najbolju šansu za Željezničar propustio je Mekić, koji je odlično uhvatio volej na centaršut s lijeve strane, ali je šutirao pored gola. 21:00Bakić! 28' - Bakić je šutirao iz prve nakon ubacivanja sa desne strane, ali je lopta završila van okvira gola.

Opet je tražen penal, ali se Željo mora zadovoljiti udarcem iz ugla. 56'Još jedna šansa za FK Željezničar, ali Krpić nije stigao do lopte. Lopta je za ekipu iz Bjelorusije, koja čuva rezultat. 54' KAKVA ŠTETA! Dobar pokušaj Željezničara da se vrati u meč, ali bez uspjeha. Pokušao je Amoah, nakon što je ukrao loptu, ali sigurna odbrana Dinamo Minska. 51' GOOOOOL2:0 za ekipu Dinamo Minska. Strijelac je Morozov.

UŽIVO Željezničar Dinamo Minsk najnovije vijesti - N1

Ipak, napadi Plavih se nastavljaju. 79' Ovo je Cvijet Srebrenice kojeg su istakli najvatreniji navijači Želje, popularni Manijaci, na poluvremenu meča. Foto: N. G. /Radiosarajevo. ba: Cvijet Srebrenice, Grbavica 77' KAKVA PRILIKA ZA ŽELJU! Gasal je proigrao Amoaha, a onda je njegov šut izblokirao defanzivac Dinamo Minska. Golman je već bio van svog gola, ovo je definitivno bila najbolja šansa za Željezničar na meču.

Zeljeznicar vs Dinamo Minsk Events & Result Football

20:47Slobodan udarac za Dinamo16' - Bakić je izveo slobodan udarac sa 20 metara, lopta je prošla kroz "živi zid" domaćih, ali je završila pored gola. 20:45Tri vezana kornera za ŽeljuTri kornera zaredom imao je Željezničar ali nije uspio da uputi pravi udarac ka golu Lapuhova koji na kraju lako hvata odbijenu loptu 20:38Mulalić siguran7' - Bila je to akcija Dinama po desnoj strani, ali je visoku loptu pokupio Mulalić 20:35Prvo uzbuđenje pred golom gostiju4' - Drljo je ubacio za Krpića koji nije najbolje glavom zahvatio loptu, ali sudija prekida akciju zbog ofsajda 20:33Galić na zemljiVeć nakon 10-ak sekundi Galić je ostao na zemlji nakon duela sa Morozovim.

[[GLEDAJTE UŽIVO-]] Željezničar Dinamo Minsk uživo prijenos

Uživo / Kraj utakmice: Željezničar - Dinamo Minsk 2:2 - VijestiBa

Šteta. 40' GOOOOOOOL Bakhar je strijelac za Dinamo Minsk. Šteta za sve dobro što su uradili igrači Želje u prvom poluvremenu. Grešku je napravila odbrana ekipe Plavih. 38' Ubačaj Semira Štilića ipak ne nalazi Krpića. Željezničar je definitivno bolja ekipa na terenu Grbavice, a prate ih vjerni navijači.

U međuvremenu je izašao i strijelac drugog gola Morozov kojeg je zamijenio Kvasčinski. 21:50Penal za Željezničar? 58' - Štilić je šutirao, lopta se odbila od Švecova, domaći su odmah tražili jedanaesterac zbog igranja rukom, ali grčki arbitar Evangelos Manuhos ništa nije dosudio. 21:48Amoa u prilici! 54' - Lapuhov brani dobar pokušaj Amoe. 21:45GOOOL! Željezničar - Dinamo Minsk 0:2! 50' - Dinamo vodi 2:0! Novi šok na Grbavici. Povukli su Bjelorusi kontranapad preko Bahara koji daje za Morozova, a napadač Dinamo Minska ušao je u šesnaesterac i iskosa sa lijeve strane matirao Mulalića pored prilično neaktivne odbrane Željezničara! 21:42Bikov je zaradio žuti karton! 21:38Počelo je drugo poluvrijeme na Grbavici! 21:19KRAJ PRVOG POLUVREMENA! 21:19Slab pokušaj Jašarevića! 45+2' - Jašarević je pokušao daleko iskosa, Lapuhov lako hvata loptu 21:15GOOOOL! Željezničar - Dinamo Minsk 0:141' - DINAMO MINSK VODI 1:0! Lošu reakciju domaćih na sredini terena Bjelorusi su kaznili brzim, kontranapadom, lopta je došla do Bahara koji je ušao u šesnaesterac a onda pogodio suprotni ugao za vođstvo Dinama 1:0.

Glavni sudija je razgovarao sa Samirom Bekrićem, a onda je označio početak drugog poluvremena. 46'Počelo je drugo poluvrijeme, Plavi će pokušati da nastave s pritiskom i da dođu do izjednačenja, koje su zaslužili u prvom poluvremenu. 45+2'Poluvrijeme na Grbavici. Rezultat je 1:0 za Dinamo Minsk. 45+1'Šansa pred golom Želje, ali se ne snalaze igrači Dinamo Minska. Ipak, Bjelorusi će izvesti korner. 45'Sudija iz Grčke je meč produžio za dvije minute. 43' KAKVA PRILIKA ZA ŽELJEZNIČAR! Sulejman Krpić je pokušao glavom, savladao je golmana, ali je lopta otišla pored gola.